Výmena a vrátenie tovaru

VÝMENA TOVARU

Jednoduchá výmena tovaru a navyše zadarmo.

Malé, veľké, nesedí? U nás nie je problém. Tovar jednoducho vymeníme a to navyše zadarmo.

Aký tovar môžem vymeniť?

Vymeniť možno iba nenosený, nepoužitý a nepoškodený tovar v pôvodnom obale.

Ako na to?

1. Tovar, ktorý si prajete vymeniť zabaľte, priložte k nemu faktúru, ktorú sme Vám poslali mailom, vyplňte Formulár pre výmenu tovaru a zásielku doneste na najbližšiu pobočku Zásielkovny, povedzte obsluhe kód 92429160 a máte hotovo. O všetko ostatné sa postaráme my.

Akonáhle od Vás tovar obdržíme, budeme Vás informovať.

V prípade akýchkoľvek nejasností sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť na info@dive5.sk

 

VRÁTENIE TOVARU

Do 14 dní máte právo ako spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu (toto 14-dňové odstúpenie platí len pre fyzické osoby, ktoré nekonajú v súvislosti s vlastným podnikaním).

Keď odstúpite od tejto zmluvy, vrátime Vám bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď obdržíme vrátený tovar späť, celkovú sumu za tovar, ktorý vraciate. Pre vrátenie platby Vás prosíme o vyplnenie Formulár pre vrátenie tovaru.

Zodpovedáte iba za zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s týmto tovarom iným spôsobom, než ktorý je potrebný na zistenie povahy a vlastnosťami tovaru, vrátane jeho funkčnosti. Nárok na náhradu škody za zníženie hodnoty tovaru sme oprávnení jednostranne započítať proti Vášmu nároku na vrátenie kúpnej ceny.

Ako na to?

1. Tovar, ktorý si prajete vymeniť zabaľte, priložte k nemu faktúru, ktorú sme Vám poslali mailom, vyplňte Formulár pre vrátenie tovaru a zásielku doneste na najbližšiu pobočku Zásielkovny, povedzte obsluhe kód 91331719 a máte hotovo. O všetko ostatné sa postaráme my.

Akonáhle od Vás tovar obdržíme, budeme Vás informovať.

V prípade akýchkoľvek nejasností sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť na info@dive5.sk

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz