Ako nakupovať

Výmena a vrátenie tovaru

VÝMENA TOVARU

Jednoduchá výmena tovaru a navyše zadarmo.

Malé, veľké, nesedí? U nás nie je problém. Tovar jednoducho vymeníme a to navyše zadarmo.

Aký tovar môžem vymeniť?

Vymeniť možno iba nenosený, nepoužitý a nepoškodený tovar v pôvodnom obale.

Ako na to?

1. Tovar, ktorý si prajete vymeniť zabaľte, priložte k nemu faktúru, ktorú sme Vám poslali mailom, vyplňte Formulár pre výmenu tovaru a zásielku doneste na najbližšiu pobočku Zásielkovny, povedzte obsluhe kód 92429160 a máte hotovo. O všetko ostatné sa postaráme my.

Akonáhle od Vás tovar obdržíme, budeme Vás informovať.

V prípade akýchkoľvek nejasností sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť na info@dive5.sk

 

VRÁTENIE TOVARU

Do 14 dní máte právo ako spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu (toto 14-dňové odstúpenie platí len pre fyzické osoby, ktoré nekonajú v súvislosti s vlastným podnikaním).

Keď odstúpite od tejto zmluvy, vrátime Vám bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď obdržíme vrátený tovar späť, celkovú sumu za tovar, ktorý vraciate. Pre vrátenie platby Vás prosíme o vyplnenie Formulár pre vrátenie tovaru.

Zodpovedáte iba za zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s týmto tovarom iným spôsobom, než ktorý je potrebný na zistenie povahy a vlastnosťami tovaru, vrátane jeho funkčnosti. Nárok na náhradu škody za zníženie hodnoty tovaru sme oprávnení jednostranne započítať proti Vášmu nároku na vrátenie kúpnej ceny.

Ako na to?

1. Tovar, ktorý si prajete vymeniť zabaľte, priložte k nemu faktúru, ktorú sme Vám poslali mailom, vyplňte Formulár pre vrátenie tovaru a zásielku doneste na najbližšiu pobočku Zásielkovny, povedzte obsluhe kód 91331719 a máte hotovo. O všetko ostatné sa postaráme my.

Akonáhle od Vás tovar obdržíme, budeme Vás informovať.

V prípade akýchkoľvek nejasností sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť na info@dive5.sk

Doprava

Objednaný tovar Vám doručíme prostredníctvom PPL.

Cenník dodanie: 
 
Cena objednávky / Cena dopravy

do €75 / €5,00

od €75 / ZADARMO


+ €2,50 dobierka. Platí aj pri nákupe nad €75

Uvedené ceny sú vrátane DPH.

Platba

Možnosti platenia

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobné inštitúcie pôsobiace pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.


Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.


Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Registrácia

U nás môžete nakupovať aj bez registrácie.

Prečo sa registrovať?

Ak sa registrujete, dostanete od nás ako registrovaný zákazník zľavu 3% * na Vaše nákupy a veľa ďalších výhod.

  • registráciou získate prístup k špeciálnym akčným ponukám
  • registrovaný zákazník má vždy ako prvý všetky dôležité informácie o novinkách, cenách a zľavových akcií
  • registrovaný zákazník má vo svojom zákazníckom účte jednoduchý prístup ku všetkým svojim objednávkam a daňovým dokladom
  • registrovaný zákazník nemusí neustále vyplňovať svoje kontaktné údaje 

Registrovať sa môžete tu.

Pre získanie 3% zľavy sa najprv registrujte a prihláste k svojmu účtu ešte pred začatím nákupu. Ďakujeme

pozn. Registráciou v poslednom kroku objednávky získate zľavu 3% až pri Vašom ďalšom nákupe, po prihlásení do Vášho účtu.

* Zľava sa vzťahuje na všetky produkty okrem akčného (už zľavneného) tovaru a darčekových poukazov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz